GrabText.org > prywatne Strony WWW i Presell Pages

GrabText to:

  • dodawarka do prywatnych Blogów i Stron WWW
  • darmowe pozycjonowanie i SEO Teksty,
  • dystrybucja notatek prasowych
  • Azja bezprzewodowy światłowodowy internet białka telefon serwery

Pauzowanie wysyłki linków (31.05.2011)

Dodana została opcja wstrzymania i wznawiania wysyłki tekstów z naszymi linkami. Dostępna jest bezpośrednio przy liście linków.


Nowe opcje językowe w profilu i darmowa baza Lyrics (13.01.2011)

W konfiguracji profilu można zawęzić wyświetlanie blogów i stron do wybranego języka. Opcja działa podczas dodawania i edycji tekstów. Dodatkowo do AutoBlogów dodano nową darmową bazę z tekstami piosenek i ich autorami (Lyrics).


Pingowanie tekstów (09.11.2010)

Wszystkie teksty, które zostały wysłane z GrabText są dodatkowo pingowane za pomocą API Pingomatic.com do kilkunastu serwisów.


Hitoria operacji i teksty Lorem Ipsum w AutoBlogach (29.10.2010)

Do zakładki Płatności dodaliśmy szczegółowa listę wszystkich wydatków i darmowych doładowań.
Autoblogi można już uzupełniać tekstami typu Lorem Ipsum, zapraszamy do testów tej opcji. Traktujemy ją wyłacznie doświadczalnie i nie będzie ona dalej rozwijana. Wygenerowane zajej pomocą teksty nie zawierają reklam ani linków.


Pingowanie tekstów (09.11.2010)

Wszystkie teksty, które zostały wysłane z GrabText są dodatkowo pingowane za pomocą API Pingomatic.com do kilkunastu serwisów.


Hitoria operacji i teksty Lorem Ipsum w AutoBlogach (29.10.2010)

Do zakładki Płatności dodaliśmy szczegółowa listę wszystkich wydatków i darmowych doładowań.
Autoblogi można już uzupełniać tekstami typu Lorem Ipsum, zapraszamy do testów tej opcji. Traktujemy ją wyłacznie doświadczalnie i nie będzie ona dalej rozwijana. Wygenerowane zajej pomocą teksty nie zawierają reklam ani linków.


Blog automatyczny, czyli AutoBlog (28.07.2010)

Jeśli posiadasz bloga, i chcesz zdobyć dodatkowe strony zaindeksowane w google, zarejestruj go i dodaj do nowej opcji AutoBlog. Od tej pory będziesz otrzymywał darmowy content. Dobre dla osób szukających nowego zaplecza. Na początek startujemy z tekstami generowanymi przez naszą Synergię, niedbawem zostaną uruchomione dodatkowe bazy teksów, które już testujemy.


Dodatkowe kategorie domen i tekstów (04.06.2010)

Zgodnie z zapotrzebowaniem na tematyczne zaplecza, dodaliśmy nowe kategorie:
-- Maszyny budowlane
-- Notebooki - laptopy
-- Opony
-- Konkursy
-- Domy drewniane
-- Wróżby, horoskopy, tarot


Darmowy voucher 100zł (24.05.2010)

Promocja dotyczy klientów nowych i obecnych. Pierwszych 50 osób, które przyślą KOD: 823513 i nazwę użytkownika za pomocą naszego formularza kontaktu, otrzyma uzupełnienie konta w GrabText.org na kwotę 100zł.
Start promocji 24 maja 2010, godzina 20:00.


Generator tagów. (16.03.2010)

Do tekstów dla których będzie brakować wpisanych tagów, generowane są one z najczęściej pojawiających się słów kluczowych. Takie słowo musi występować w tekście przynajmniej 2 razy i posiadać długość min 4 znaki. Dla linków wysyłanych z tekstów Synergii, tagi też są tworzone automatycznie.


Nowa zakładka Linki (15.02.2010)

Ostatni post ukazał się w 2008r. Nie oznacza to, że nie pracujemy nad rozwijaniem Grabtext.org. A na dowód uruchamiamy dodatkową funkcjonalność dla Naszych klientów. W zakładce Linki znajdziecie system odpowiedzialny za wysyłkę linków z tekstami.


Synergia - generator tekstów (19.11.2008)

Pod tą nazwą ukrywa się rozbudowany system do modyfikowania waszych tekstów. Generuje on z twojego tekstu kilka, a nawet kilkanaście innych. Niektóre są na tyle zduplikowane, że możesz wykorzystać je ponownie do wysłania. Jeśli chcesz korzystć z tej opcji, musisz posiadać minimum 10zł na koncie, wtedy zostaje ona automatycznie odblokowania. Pozatym limitem nie pobieramy innych opłat za generację tekstów.

Promocja (25.08.2008)

Do końca września 2008r, za każdą płatną usługę zapłacisz tylko 1,22 zł brutto!!!.


Dodawanie blogów (04.08.2008)

Od kilku dni dostępna była wysyłka tekstów na na blogi, teraz możecie również dodawać je do systemu.


Wysyłka na Blogi Wordpress (23.07.2008)

Po licznych testach, uruchomiliśmy wysyłkę tekstów na wybrane blogi. Opłata za wysłanie na bloga płatnego to 1,22zł brutto. Do dyspozycji pozostawiamy również blogi, na których możecie umieszczać teksty bezpłatnie.
Dodatkowo znacznym zmianom uległo pole do wyboru dystrybucji tekstów.


Wysyłka na wybrane domeny (17.03.2008)

Urochomiona została nowa usługa, polegająca na wysyłaniu tekstów z linkami pozycjonującymi na wybrane strony WWW. Strony te są zaindeksowane przez GOOGLE oraz posiadają unikalną szatę graficzną. Wybranie takiej opcji wiąże się z uiszczeniem opłaty, pozostałe usługi nadal są bezpłatne.


Czas publikacji tekstu (26.02.2008)

Od dzisiaj do każdego tekstu można podać datę publikacji, bardzo ułatwi to pozycjonowanie na popularne fazy, gdzie teksty muszą być 'dobrej jakości', a teksty muszą pojawiać się regularnie.


Eliminacja "Duplicate Content"

Testujemy właśnie nowe rozwiązanie, służące do wyeliminowania powtarzających się tekstów wysyłanych na "Precle". System przed wysyłką miesza treść zdaniami lub akapitami, część z zawartości tekstu jest wycinana. Im większy procent wybierzemy, tym bardziej tekst będzie tracił swój sens. Dlatego aby wybrać tą opcję musicie dodawać teksty o dużej zawartości treści.


qlWeb + GrabText

Zmodyfikowany katalog qlWeb, w szczegółach opisu strony WWW umieszczane są teksty związane ze słowem kluczowym podkategorii. Zmodyfikowane zostały pliki: site_info.php i szczegoly.tpl.php (szablon).


Moduł do Wordpress

Pobrany plik cron.zip rozpakuj i umieść w głównym katalogu programu. Wywołuj go np. raz dziennie za pomocą CRONa, będzie umieszczał automatycznie newsy z wybranymi słowami kluczowymi w twoim blogu. Przykłady takich stron: www.laptopy.grabtext.org, www.nagrywarki.blogdns.org, www.adbino.ath.cx.


Konfiguracja feeda

Możesz teraz pobierać automatycznie teksty w postaci XML lub RSS wystarczy skonfigurować adres http://feed.grabtext.org/?keyword=laptop&rodz=1 , gdzie: keyword - słowo kluczowe z jakim pobierasz newsy, rodz - 1=XML, 2= RSS
Więcej znajdziesz w FAQ.Nowe wiadomości